اطلاعيه ها
کشاورزان گرامی - چهارشنبه 27 شهریور ماه 1398
با عنایت به آغاز فصل کشت کلزا جهت دریافت حواله بذر هرجه سریعتر به مدیریت جهاد کشاورز واحد زراعت مراجعه فرمایید.  

بهره بردار گرامی - شنبه 16 شهریور ماه 1398
با عنایت به فعال شدن سامانه بهین یاب به آدرس www.behinyab.ir جهت ثبت نام تسهیلات کشاورزی به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.  

قابل توجه بهره برداران استخرهای ذخیره آب کشاورزی - شنبه 02 شهریور ماه 1398
بهره برداران استخرهای آب کشاورزی جهت ماهی دار نمودن استخر به مدیریت جهاد کشاورزی واحد امور دام و یا مرکز خدمات جهاد کشاورزی عسگران مراجعه فرمایید.  

طرح برق رایگان کشاورزی در تابستان - شنبه 26 مرداد ماه 1398
قابل توجه کشاورزان محترم با عنایت به هماهنگی انجام شده با شرکت توزیع برق در صورت عدم استفاده از برق در ساعات 11 صبح تا 3 بعد از ظهر در فاصله زمانی 15 خرداد تا 15 شهریور سالجاری بهای برق مصرفی شما در مدت همکاری رایگان خواهد شد.و علاوه بر بخشودگی کل مبلغ قبض شما در دوره همکاری پاداشی معادل هزینه برق مصرف نشده در ساعات همکاری و به بالاترین نرخ برق بحساب شما منظور می گردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم مربوطه به اداره برق شهرستان تیران و کرون مراجعه فرمایید.  

کشاورز محترم - چهارشنبه - شنبه 26 مرداد ماه 1398
جهت برخورداری از تسهیلات بند الف تبصره 18 و دیگر تسهیلات در رسته های گلخانه، گیاهان دارویی، دام ، مکانیزاسیون و صنایع تبدیلی و تکمیلی به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون مراجعه فرمایید.  

قابل توجه دامداران محترم - شنبه 26 مرداد ماه 1398
جهت مقابله با شیوع بیماری تب کنگو و لمپی اسکین نسبت به سمپاشی دامداری با هماهنگی شبکه دامپزشکی شهرستان اقدام فرمایید  

باغداران عزیز:
علائم خسارت بیماری لکه آجری بادام به صورت لکه های بی شکل و سبز متمایل به زرد ظاهر و سپس آجری رنگ می شود . اولین سم پاشی 2 هفته بعد از ریزش گلبرگ ها و تکرار آن با فاصله 15 روز می باشد. بافت برگ در این قسمت ها مرده و خشک می شود . گاه به علت پیوستن تعدادی از این لکه ها ، تمام پهنک برگ فاسد شده و برگ می ریزد. ریزش برگ های به شدت آلوده و لکه دار از تابستان شروع شده و تا اواسط پاییز ادامه می یابد. جهت تهیه سم به فروشگاه های مجاز مراجعه نمایید.  

دامداران گرامی
پیشگیری از بیماری خطرناک تب کریمه کنگو   بيشتر...

کشاورز محترم
طرح برقی کردن چاه های آب کشاورزی با مشارکت صاحبان چاه ها اجرا می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد آب و خاک مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون مراجعه فرمایید.  

اجرای طرح کارورزی
اجرای طرح کارورزی در واحدهای پذیرنده کشاورزی با هدف افزایش مهارت جویندگان کار اجرا میشود.فارغ التحصیلان با رعایت شرایط سنی و تحصیلی می‌توانند ضمن دریافت حقوق و برخورداری از بیمه، نسبت به افزایش مهارت خود اقدام نمایند.متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون و یا مرکز خدمات کشاورزی عسگران مراجعه فرمایند.  

قابل توجه کلیه بهره برداران بخش کشاورزی
به اطلاع می رساند هر گونه خرید تضمینی محصولات کشاورزی، پرداخت خسارت خشکسالی در بخش کشاورزی منوط به ثبت نام در سامانه" جامع پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی" می باشد. لذا خواهشمند است با کارشناسان محترم مسوول پهنه همکاری و مساعدت نمایید.  

ورود |عضويت
سه شنبه 21 آبان ماه 1398

Copyright (c) 1398/08/21 پرتال مديريت جهاد كشاورزي شهرستان تيران و كرون
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا