اطلاعيه ها
کشاورز محترم - چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه 1398
جهت برخورداری از تسهیلات بند الف تبصره 18 و دیگر تسهیلات در رسته های گلخانه، گیاهان دارویی، دام ، مکانیزاسیون و صنایع تبدیلی و تکمیلی به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون مراجعه فرمایید.  

طرح برق رایگان کشاورزی در تابستان - يكشنبه 25 فروردین ماه 1398
قابل توجه کشاورزان محترم با عنایت به هماهنگی انجام شده با شرکت توزیع برق در صورت عدم استفاده از برق در ساعات 11 صبح تا 3 بعد از ظهر در فاصله زمانی 15 خرداد تا 15 شهریور سالجاری بهای برق مصرفی شما در مدت همکاری رایگان خواهد شد.و علاوه بر بخشودگی کل مبلغ قبض شما در دوره همکاری پاداشی معادل هزینه برق مصرف نشده در ساعات همکاری و به بالاترین نرخ برق بحساب شما منظور می گردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم مربوطه به اداره برق شهرستان تیران و کرون مراجعه فرمایید.  

کشاورزان محترم - چهارشنبه 08 اسفند ماه 1397
با راه اندازي سامانه پيام كوتاه ثبت كود توسط موسسه تحقيقات خاك و آب، خريداران انواع مواد كودي براي اطمينان از اصالت كودهاي خريداري شده مي توانند شماره ثبت برچسب روي بسته كود را به شماره 3000646424 پيامك نمايند.  

بهره بردار گرامی
با عنایت به فعال شدن سامانه بهین یاب به آدرس www.behinyab.ir جهت ثبت نام تسهیلات کشاورزی به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.  

دامداران گرامی
پیشگیری از بیماری خطرناک تب کریمه کنگو   بيشتر...

کشاورز محترم
طرح برقی کردن چاه های آب کشاورزی با مشارکت صاحبان چاه ها اجرا می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد آب و خاک مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون مراجعه فرمایید.  

اجرای طرح کارورزی
اجرای طرح کارورزی در واحدهای پذیرنده کشاورزی با هدف افزایش مهارت جویندگان کار اجرا میشود.فارغ التحصیلان با رعایت شرایط سنی و تحصیلی می‌توانند ضمن دریافت حقوق و برخورداری از بیمه، نسبت به افزایش مهارت خود اقدام نمایند.متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون و یا مرکز خدمات کشاورزی عسگران مراجعه فرمایند.  

قابل توجه کلیه بهره برداران بخش کشاورزی
به اطلاع می رساند هر گونه خرید تضمینی محصولات کشاورزی، پرداخت خسارت خشکسالی در بخش کشاورزی منوط به ثبت نام در سامانه" جامع پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی" می باشد. لذا خواهشمند است با کارشناسان محترم مسوول پهنه همکاری و مساعدت نمایید.  

ورود |عضويت
سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 1398

  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 52
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 52

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 871031
Visitors بازديد هاي امروز: 295
Visitors بازديد هاي ديروز: 566

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1398/02/31 پرتال مديريت جهاد كشاورزي شهرستان تيران و كرون
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا