اطلاعيه ها
توصیه های خشکسالی جهت پرورش آبزیان - پنج شنبه 26 فروردین ماه 1400
با توجه به شرايط ايجاد شده از نظر كم آبي و احتمال بروز خشكسالي در طول سال 1400 و تاثير آن بر روند فعاليت و توليد مزارع پرورش ماهي (مزارع و استخرهاي ذخيره آب كشاورزي ،واحدهاي حد واسط تفريخ تخم چشم زده ،واحدهاي پرورش ماهي زينتي ، درياچه ها و منابع آبي و غيره) لزوم اجراي برنامه هاي پيشگيري كننده از مشكلات احتمالي در ماههاي آتي سال، فعالين بخش های مختلف آبزی پروری نسبت به رعایت نکات ذیل اقدام نمایند: 1- كاهش بايومس و يا كاهش تراكم رهاسازي در مزارعی كه با كاهش دبي آب روبرو هستند 2- تهیه و تأمین ادوات و تجهيزات هوادهي ،پمپ هاي بر گشت آب ،فيلتراسيون ،درام فيلتر و موارد ديگر در مزرعه توسط مزرعه دار 3- پیگیری و اقدام جهت تحت پوشش بیمه قرار دادن مزرعه و بایومس 4- تبادل اطلاعات و ارتباط موثر با كارشناسان مديريت شيلات و شهرستان به صورت غير حضوري  

توزیع تله فرمونی کرم خراط - يكشنبه 08 فروردین ماه 1400
جهت تهیه تله فرمونی کرم خراط همه روزه بغیر از 5 شنبه ها از ساعت 7:30 الی 8:30 به اتاق حفظ نباتات مراجعه نمائید.  

خرید نهال شناسه دار - يكشنبه 10 اسفند ماه 1399
قابل توجه باغداران محترم جهت اطمینان از سلامتی نهال حتما از نهاستان های مجاز و نهال شناسه دار خریداری گردد.  

کشاورز کارت - سه شنبه 18 آذر ماه 1399
کشاورزان محترم جهت تهیه کشاورز کارت به واحد زراعت شهرستان مراجعه نمائید.  

کشاورزان محترم - چهارشنبه 23 مهر ماه 1399
جهت تهیه بذور گواهی شده گندم و جو به انبار اتحادیه تعاون روستایی واقع در روستای الور مراجعه فرمایید.  

کشاورزان محترم - سه شنبه 11 شهریور ماه 1399
با عنایت به محدودیت زمان در کشت کلزا جهت دریافت اطلاعات و بازدید مزرعه اختصاص داده شده برای کشت هرچه سریعتر به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و یا مرکز خدمات جهاد کشاورزی عسگران مراجعه فرمایید.  

بهره برداران گرامی متقاضی دریافت تسهیلات - پنج شنبه 23 مرداد ماه 1399
با عنایت به فرصت محدود باقیمانده دریافت تسهیلات موضوع بند الف تبصره 18 هرچه سریعتر به واحد طرح و برنامه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه فرمایید.  

بهره برداران خسارت دیده از بیماری کرونا - سه شنبه 17 تیر ماه 1399
با عنایت به محدودیت زمان، بنگاههای اقتصادی و کسب و کارهای تولیدی آسیب دیده از بیماری کرونا فقط تا 25/ 4 / 1399 مهلت دارند که درخواست خود را در سامانه کارا ثبت نمایند.  

کشاورزان محترم - شنبه 31 خرداد ماه 1399
آخرین مهلت ارایه درخواست متقاضیان مشمول قانون تسهیل تسویه بدهی به بانک های عامل پایان خرداد سالجاری می باشد  

کلزاکاران محترم - يكشنبه 25 خرداد ماه 1399
هرچه سریعتر نسبت به تهیه تاییدیه گواهی شماره حساب در بانک کشاورزی جهت واریز وجه کلزا و ارایه آن همراه با فتوکپی کارت ملی وشناسنامه به واحد زراعت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون اقدام نمایید  

کشاورز گرامی - پنج شنبه 08 خرداد ماه 1399
با عنایت به رسیدن زمان مبارزه با سن غلات جهت بازدید از مزارع و تعیین تعداد آقت در متر مربع و میزان صحیح سم جهت استفاده به کارشناسان مسوول پهنه و یا واحد حفظ نباتات مراجعه فرمایید  

مرغدار و دامدار محترم - پنج شنبه 28 فروردین ماه 1399
با عنایت به تغییر سیستم توزیع سوخت مایع توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اول آذرماه لازم است مصرف کنندگان سوخت مایع اطلاعات واحد خود را در سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت جهاد کشاورزی ثبت نمایند.  

بهره بردار گرامی - شنبه 16 فروردین ماه 1399
جهت اجرای طرح غربالگری هرچه سریعتر به سامانه www.salamat.gov.ir مراجعه کرده و با وارد کردن شماره ملی خود به سوالات ساده ارزیابی بیماری کووید- 19 پاسخ داده و راهنمایی لازم را مطابق آخرین دستور العمل وزارت بهداشت دریافت نمایید  

کشاورز مجترم - پنج شنبه 29 اسفند ماه 1398
جهت کنترل و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و کاهش تردد و مراجعات مردمی انجام خدماتی همچون توزیع کودشیمیایی و نهاده های کشاورزی بدون مراجعه به مدیریت امکان پذیر می باشد.  

قابل توجه دارندگان استخرهای ذخیره آب کشاورزی - چهارشنبه 07 اسفند ماه 1398
توزیع بچه ماهی از تاریخ 1398/12/15 توسط شرکتهای خدمات مشاوره ای تحت نظارت مدیریت شیلات استان و اداره دامپزشکی شهرستان آغاز خواهد شد.  

قابل توجه بهره برداران استخرهای ذخیره آب کشاورزی - دوشنبه 02 دی ماه 1398
بهره برداران استخرهای آب کشاورزی جهت ماهی دار نمودن استخر به مدیریت جهاد کشاورزی واحد امور دام و یا مرکز خدمات جهاد کشاورزی عسگران مراجعه فرمایید.  

قابل توجه کلیه بهره برداران بخش کشاورزی - دوشنبه 25 آذر ماه 1398
به اطلاع می رساند هر گونه خرید تضمینی محصولات کشاورزی، پرداخت خسارت خشکسالی در بخش کشاورزی منوط به ثبت نام در سامانه" جامع پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی" می باشد. لذا خواهشمند است با کارشناسان محترم مسوول پهنه همکاری و مساعدت نمایید.  

قابل توجه دامداران محترم
جهت مقابله با شیوع بیماری تب کنگو و لمپی اسکین نسبت به سمپاشی دامداری با هماهنگی شبکه دامپزشکی شهرستان اقدام فرمایید  

باغداران عزیز:
علائم خسارت بیماری لکه آجری بادام به صورت لکه های بی شکل و سبز متمایل به زرد ظاهر و سپس آجری رنگ می شود . اولین سم پاشی 2 هفته بعد از ریزش گلبرگ ها و تکرار آن با فاصله 15 روز می باشد. بافت برگ در این قسمت ها مرده و خشک می شود . گاه به علت پیوستن تعدادی از این لکه ها ، تمام پهنک برگ فاسد شده و برگ می ریزد. ریزش برگ های به شدت آلوده و لکه دار از تابستان شروع شده و تا اواسط پاییز ادامه می یابد. جهت تهیه سم به فروشگاه های مجاز مراجعه نمایید.  

دامداران گرامی
پیشگیری از بیماری خطرناک تب کریمه کنگو   بيشتر...

کشاورز محترم
طرح برقی کردن چاه های آب کشاورزی با مشارکت صاحبان چاه ها اجرا می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد آب و خاک مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون مراجعه فرمایید.  

اجرای طرح کارورزی
اجرای طرح کارورزی در واحدهای پذیرنده کشاورزی با هدف افزایش مهارت جویندگان کار اجرا میشود.فارغ التحصیلان با رعایت شرایط سنی و تحصیلی می‌توانند ضمن دریافت حقوق و برخورداری از بیمه، نسبت به افزایش مهارت خود اقدام نمایند.متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون و یا مرکز خدمات کشاورزی عسگران مراجعه فرمایند.  

ورود |عضويت
شنبه 28 فروردین ماه 1400
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 22
Members اعضاء: 1
مجموع كاربران مجموع: 23

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1243760
Visitors بازديد هاي امروز: 387
Visitors بازديد هاي ديروز: 209

فعال در اين زمان كاربران فعال:
01: agri-tirankarvan
Copyright (c) 1400/01/28 پرتال مديريت جهاد كشاورزي شهرستان تيران و كرون
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا